Onbir Ayın Sultanı Ramazan ayı için eşsiz bir iftar programı hazırlamak isteyenler için teknede iftar programı tam size göre. Mükemmel sunum, Ramazan’a özel programlar, İslami usullerle hazırlanmış olan yiyecek ve içeceklerle iftar gecesini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Program boyunca muhteşem lezzetlerle hazırlanmış olan iftar menülerini bir taraftan tadarken, bir taraftan da boğazın ve denizin muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinize hem unutulmaz bir iftar gecesi yaşamak hem de sıra dışı bir iftar konsepti yapmak isteyenler için teknede iftar programı düşünülebilir.

Kalabalık İftar Organizasyonu İçin İdealdir

Kalabalık iftar organizasyonu düşünenler için teknede iftar konsepti ideal seçimlerden birisidir. Teknede iftar konsepti için firma olarak bu konuda sizlere kaliteli hizmet vermekten her zaman için gurur duymaktayız. 8 metre uzunluk ve 38 metre boyunda olan teknemizde 350 kişiye kadar iftar yemeği verebilirsiniz. Fiyatlar ve gurup fiyatları kişi sayısına göre değişmektedir.

Fiyat ve Konsept Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

İftar programı için teknede iftar fiyatlarımız ve iftar konseptimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. İletişim bölümünden irtibata geçerek merak ettiğiniz konular hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz. Konseptimiz içinde yer alan hizmetler, programlar ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu için de aynı şekilde firmamız ile irtibat kurduktan sonra randevu talebinde bulunabilirsiniz.