İftar yemekleri oruç zamanında en anlamlı yemeklerden birisidir. Bu anlarda pek çok kişi sevdiklerine, dostlarına iftar yemeği hazırlama telaşı içerisindedir. İftar yemeklerini çok sayıda kişiye vermek isteyenler için evleri yetersiz geleceği için iftar yemeği verilecek yerler kiralanır. İftar programı için farklı bir yemek organizasyonu düşünenler için teknede iftar programı tercih edilebilir yerlerden birisidir. Son zamanların popüler olmuş yerlerinden birisi olarak tekneler bu tip organizasyon işlerinde kullanılmaktadır. İftar yemekleri için de tekne kiralama işleri yapılmaktadır.

Farklı Bir İftar Programı Düzenleyin

Toplu iftar yemeklerinizi vermek için teknede iftar organizasyonu sizin için güzel bir seçenektir. Farklı bir iftar programı düzenlemek isteyenler için ideal yerlerden birisidir. Sevdiklerinize ve dostlarınıza unutulmaz bir iftar ziyafeti vermek için siz de tekne konseptini tercih ederek iftarınızı teknede verebilirsiniz. Böylece misafirlerinize hayatları boyunca unutamayacakları bir iftar gecesi yaşatmış olursunuz.

Kaç Kişi Ağırlayabilirsiniz?

Misafirlerinizi ağırlamak için teknede iftar konsepti tercihi için firmamızdan destek sağlayabilirsiniz. Yaklaşık 200 kişiye kadar misafir ağırlama alanı ile 200 kişiye kadar misafirinizi teknemizde ağırlayabilirsiniz. Misafirlerinizi hoş bir atmosferde kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde ağırlayarak onlar için bu iftar gecesini ölümsüz kılabilirsiniz. Konseptimiz hakkında bilgi almak fiyatlar ve hizmet kalitemiz ve çok daha fazlası için bilgi edinmek için istediğiniz zaman firmamızın iletişim bölümünden iletişim kurarak sorularınızın cevabını öğrenebilirsiniz.