İftar organizasyonları toplu iftar yemeği vermek isteyenlerin başvurmuş olduğu yollardan birisidir. Özellikle dost ve akrabaları çok olan ve onları bir çatı altında toplamak isteyen kişiler için iftar yemekleri ayrı bir öneme sahiptir. Bunun için evlerinin önünde alanı olanlar burada ağırladığı gibi olmayanlar yer kiralama derdindedir. İftar yeri olarak farklı bir alternatif te teknelerdir. Teknede iftar organizasyonu bu amaçla kiralanan ve farklı bir iftar konsepti tercihinde olanlar için tercih edilen yerlerden birisidir.

Sevdiklerinize Ayrıcalıklı Bir İftar Gecesi Yaşatın

Siz de sevdiklerinize ayrıcalıklı bir iftar gecesi yaşatabilirsiniz. Kaliteli yemekler, müthiş bir deniz atmosferi, eğlenceli ramazan programları ile dolu olan bir iftar programı için teknede iftar programı tercih edebilirsiniz. Böylece sevdikleriniz için hem ayrıcalıklı hem de onlar için unutulmaz bir iftar gecesi düzenleyebilirsiniz. Tüm dostlarını ve akrabalarınızı yılın en anlamalı olan ayında iftar gecesinde birleştirmek için bu geceyi bu programla anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sizin Yanınızdayız

İftar gecenizde toplu iftar organizasyonunuz için tekende iftar konsepti olarak firma olarak sizin yanınızdayız. 150 kişilik misafir ağırlama konseptimiz ile sizlere iftar konsepti konusunda hizmet vermekteyiz. Diğer hizmet alanlarımız ve diğer programlarımız hakkında bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için istediğiniz zaman iletişim bölümünden bizleri arayabilir ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz.